Metal- CZ

8. března 2011 v 17:45 | Satty |  Videa
Tákže...Docela nedávno jsem narazila na metalovou skupinu Dymytry...Okamžitě sem si jí zamilovala ♥

Dymytry jsou česko-ruská metalová kapela označující sama sebe za průkopníky a vlajkonoše moderního hudebního stylu "psy-core". Nekompromisní kytarová smršť doplněná sugestivním zpěvem stejně jako predátorské masky z dílny Národního divadla, ve kterých Dymytry vystupují, to vše dělá z této party nevšední podívanou na stagích po celé České republice.

Dymytry se sešli opravdu ze všech koutů této země i ze zahraničí. Členové kapely navíc účinkují ve známých hudebních tělesech. Bubeník Lukáš "HellBoy" Pavlík a kytarista Jirka "Dymo" Urban hrají v bandu Aleše Brichty, zpěváka Honzu "Prothea" Macků můžete vidět v roli Haimona v rockové opeře Antigona s Evou Urbanovou v hlavní roli. Marek Harustiak donedávna na postu basáka nyni dráždí hluboké tóny v Krucipusku.

Za zmínku stojí i textařská spolupráce Prothea na desce Arakain "Labyrint" nebo Dymovo spolupodílení se na desce Aleše Brichty.

V roce 2006 vydali Dymytry u firmy Open Media multisingl "Psy-core" a chystají další studiový počin s názvem "Neser".

V sezoně 2008 Dymytry změnili management a pouští se s novou silou do boje na českých i zahraničních stageích. O mimořádném úspěchu nového managementu svědčí například vystoupení Dymytry na slovenském Infernofestu 2008 a to v opravdu zajímavém čase a na hlavní scéně!!!
Určitě si poslechněte ukázku...Nebudete litovat ;)
 


Komentáře

1 Pajush Pajush | Web | 9. března 2011 v 18:28 | Reagovat

Supr ! =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama